Üyelik Sözleşmesi

  •  A 

1- Borsaanalizci.com (aydineroglu.com) internet sitesi Aydın Eroğlu'na ait, İzmir vergi sicil numaralı bir Gerçek Kişi İşletmesidir.

2- Borsaanalizci.com (aydineroglu.com) dünya ve Türkiye'deki her türlü siyasi ve ekonomik gelişmelerinin yorumlanabildiği, yerli ve yabancı tüm borsalarda işlem gören değerlerin, kişisel teknik analize dayalı öngörülerinin paylaşıldığı bir sitedir.

3- Borsaanalizci.com (aydineroglu.com) danışmanlık ya da, portföy yönetimi sitesi değildir. Portföy yönetimi yapmaz, danışmanlık hizmeti sunmaz. Portföy Yönetimi ve Danışmanlık, SPK kuralları çerçevesinde ilgili yetkileri bulunan aracı kurum, banka ve şirketler tarafından yapılabilir.

4- Borsaanalizci.com (aydineroglu.com) site üyelerinin ödemiş oldukları sabit üyelik ücreti, sadece site içeriklerine ulaşmak ve bunları üyelik süresince periyodik olarak görmek için ödenen bedeldir.

5- Borsanaalizci.com (aydineroglu.com) da yer alan bütün strateji yazıları, beklentiler, teknik analize dayalı öngörüler, site üyelerinin sorularına verilen cevaplar, tamamı ile cevap verenin kişisel öngörü ve değerlendirmelerdir. Bu içerik ve değerlendirmelerin hiç bir şekilde gerçekleşme garantisi olmadığı gibi, gerçekleşme taahhüdü de verilmemektedir. Bu beklenti ve ön görüler doğru çıkabileceği gibi, yanlış da çıkabilir.

6- Borsaanalizci.com (aydineroglu.com) sitesinde yer alan öngörülerin gerçekleşip, gerçekleşmeyeceği ilgili öngörüyü yapan kişinin ve-veya site yönetimi sorumluluğunda değildir. Öngörüde bulunan kişi ve-veya Site yönetimi hiçbir şekilde öngörülerin uygulanması yada uygulanmamasından üyeleri nezdinde oluşacak kar yada zarardan her türlü maddi ve manevi tazminat vs. den sorumlu değildir.

7- Tamamen kişisel görüşlerle teknik analize dayalı olarak yapılan teknik analiz öngörülerinin üyeler tarafından değerlendirilip-değerlendirilmemesi, değerlendirilecekse ne şekilde değerlendirileceği kararı ve sorumluluğu sadece üyelerin kendisine aittir.

8- Sitede sorulara isteğe bağlı olarak ve yorumcunun bilgisi kapsamında cevap verilir. Üyelik hakkı üyelerin soracağı her sorunun cevaplanması hakkını ve sorumluluğunu vermez. Site yönetimi tarafından uygun bulunmayan sorular ve mesajlar cevaplanmadan silinebilir.

9- Sitede yayınlanan her türlü bilgi ve veri, belli bir periyota bağlı olmaksızın, yazan ya da öngörüde bulunanın gerekli gördüğü hallerde yayınlanır. Yayınlanma periyotu ve sayısı için hiç bir garanti ve kesinlik yoktur.

10- Üyelik bedeli, üyelik bedelinin borsaanalizci hesaplarına yatırılarak üyelik süresinin başlatılmasından sonra kesinlikle iptal ve iade edilmez. Başlatılmış ücretli üyelikten, üyelik bedelini geri isteyerek çıkma hakkı yoktur.

11- ÜYELİK ÜCRETİ VE ÖDEME

 Üyelik ücreti Borsaanalizci.com (aydineroglu.com) sitesinin içeriklerini güncel görmek için üyeler tarafından ödenecek olan bedeldir.
 3 Aylık   144.07-TL + 25.93-TL.KDV= 170.00-TL.dir.
 6 Aylık   211.86-TL + 38.14-TL.KDV= 250.00-TL.dir
12 Aylık  343.22-TL + 61.78-TL.KDV= 405.00-TL.dir

a) Gold Üyelik dönemi:
     Üyelik ücretinin ilgili banka hesabına yatırıldığı gün başlayıp, üyelik dönem sonu bitiminde Standart Üyeliğe dönüşür.

           b) Üyelik ödemeleri : 
     Üye, Türkiye İş Bankası sanal post ödemesi ile site üzerinden, ya da aşağıda yazılı

Türkiye İş Bankası:
            Hesap Sahibi : 
Aydın Eroğlu

           ŞUBE KODU  ; 3420

HESAP NO: 1603118

IBAN: TR54 0006 4000 0013 4201 6031 18 numaralı hesaba EFT veya havale yolu ile,

Bir (1) yıllık üyelik için   343.22-TL + 61.78-TL.KDV= 405.00-TL.dir
           Altı (6) Aylık üyelik için  211.86-TL + 38.14-TL.KDV= 250.00-TL.dir
           Üç (3) Aylık üyelik için   144.07-TL + 25.93-TL.KDV= 170.00-TL.dir.. ödenmek sureti ile, açıklamasında üye ad-soyad ve üyelik süresi belirtilerek yapılacaktır.

c- Üyelere yaptıkları ödemeye karşılık gelen faturaları ilgili ödemenin hesaba yatırıldığı gün itibarıyla 7 gün içinde kesilecektir. Kesilen faturalar istenildiği takdirde mail ortamında iki ay içinde gönderilecektir. (Fatura aslının talep eden üyeye istenir ise kargo ile üyelik adresine ödemeli olarak gönderilecektir.)

           d- İş Bankası kartlarıyla gold üyelikte, üyelik bedelinin 4 taksitle ödenmesi imkanı vardır.

12- Üyelik ve kredi kartı bilgileri gizli olup , hiç bir kişi yada kurum ile paylaşılmaz.

13- Site gold üyeliği sadece ücret ödeyen üyeye aittir. Üye, üyelik hak ve kullanımını üçüncü şahıslara kullandırmayacağını iş bu sözleşme ile taahhüt eder. Aksi davranışın tespiti halinde üyelik hakkı tek taraflı olarak site tarafından üyelik bedeli iade edilmeksizin fesih edilir.      

14- Site içeriğinde yayınlanan her türlü bilgi, görsel ve yazılı doküman hiç kimse tarafından izinsiz olarak kullanılamaz , yayınlanamaz.


                 Borsaanalizci.com sitesi, Aydın Eroğlu'na ait, marka tescili yapılmış ve kendisi tarafından işletilen bir sitedir.

     Site’de mevcut bulunan bilgiler, görseller ve içerikler Aydın Eroğlu’ndan daha önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Tüm Web Sitesi içeriği (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, düğme simgeleri, veritabanı, tasarım, yazılım ve sair diğer Web Site içeriğine ilişkin unsurlar) Aydın Eroğlu’nun fikri ve sınai mülkiyetindedir. Web Sitesi’nde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakkı saklıdır. Şirket içinde ya da dışında, nihai projelerde kullanılması yasal değildir.

      Web Sitesi içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelmektedir.   

15- Üye ve Borsaanalizci.com (aydineroglu.com) arasında oluşacak her türlü ihtilaflarda site kayıtları HUMK md. 277 uyarınca yazılı delil olarak kabul edilir ve site kayıtları esas alınır. İhtilaflarda yetkili yer Mahkemeleri İzmir Mahkemeleridir.

16- ÜYELİK TİPLERİ

A) Gold Üyelik:  3-6-12 aylık ücretli üyelik tipidir. Sitenin Tüm içeriklerini zamanında (güncel) ve tam olarak görebilme hakkına sahiptirler. Tüm gold üyelerin eft ya da kredi kartı ile ödeme yaparken, muhakkak Giriş Bilgileri içinde yer alan ''Gold Üye Ol'' ya da ''Ödemelerim'' hanesinde yer alan gold üyelik formunu da doldurmaları şarttır!

B) Standart Üyelik: Beklentiler, Destek-Direnç Tablosu, Al-sat Tablosu gibi verilerde son 20 günlük bilgileri göremeyen, sadece Duyurular ve İletişim menüsünü görebilen izleyici üyelerimizin ücretsiz üyelik tipidir. Sadece geçmiş verileri izleyebilirler. Sorularına cevap alamazlar.

                                                  Sermaye Piyasası Kurulunun “Yatırım Hizmetleri ve Faaliyetleri ile Yan Hizmetlere 
                                                               İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ”i Uyarınca Yayımlanan Uyarı Notu

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”
 

** Yukarıda yazılı bulunan BORSAANALİZCİ.COM SİTESİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ'ni okudum, anladım ve sözleşme koşullarına tam olarak uymayı kabul ve taahhüt ederim.