Sitenin tüm verileri Gold(ücretli) üyeler haricinde 20 gün gecikmelidir. Siteyi güncel görebilmek için öncelikle ücretsiz üye olmanız, sonrasında Gold(ücretli) üyelik işlemlerini yapmanız gerekmektedir. Siteyi incelemek ve ücretsiz üye olmak için TIKLAYINIZ.

Lütfen Son halini ve özellikle sonundaki BİST uyarılarımı okuyunuz!
 

    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_


  46 kez dünya rekoru kırdın, defalarca dünya, Avrupa ve 3 kez de olimpiyat şampiyonluğu kazanarak ülkemize ve bizlere sayısız gururlar yaşattın. Mekanın cennet olsun Cep Herkülü. Seni unutmayacağız. Nur içinde yat. Saygılarımla Aydın Eroğlu Stratejist Finans Yazarı www.borsaanalizci.

Cari Açık Eylül'de -4.53 Milyar Dolar(Beklenti; -3.9, Önceki; -1.24 Milyar Dolar) Cari Açık Ocak-Eylül döneminde -31.1 Milyar Dolar Ödemeler Dengesi Net Hata ve Noksan Eylül'de +1 Milyar 675 Dolar Ödemeler Dengesinde Net Hata ve Noksan Ocak-Eylül döneminde -930 Milyon dolar   Saygılarımla Aydın Eroğlu Stratejist Finans Yazarı www.borsaanalizci.com Twitter:

Arkadaşlar, İki gündür sabah saatlerinde tam da veri paylaşacağım anlarda siteye erişim sorunu yaşıyoruz. Siteden çok yoğun bir veri çekimi yaşanıyor. Bu da siteye erişimi engelliyor. Maalesef ilgili ip'leri bloklayana dek önemli zaman kaybı yaşıyoruz. Bugün de yaşandı. Umarım tekrarlanmaz. Sabah yazılarımı bu yüzden yazamadım. Teknik paylaşımlarım da gecikti. Paylaşım gecikmelerinin nedenini bilmenizi istedim. Saygılarımla Aydın Eroğlu Stratejist Finans Yazarı

Döviz ve faiz artışı nedeniyle zaten enflasyonda da artış olacağını söylemiştim. Açıklandığı andaki yoğunluğum nedeniyle sizle paylaşmaya fırsatım olmamıştı. Ama yine de sitede kaydı olsun diye verileri paylaşıyorum. Tüketici fiyat endeksi (TÜFE) aylık %2,08 arttı   TÜFE’de (2003=100) 2017 yılı Ekim ayında bir önceki aya göre %2,08, bir önceki yılın Aralık ayına göre %9,52, bir önceki yılın aynı ayına göre ,90 ve on iki aylık ortalamalara göre ,37 artış gerçekleşti.

31.10.2017 10:53İkinci Seans Yokum!

Arkadaşlar, Az sonra ekran karşısından kalkacağım. Söke-Davutlar-Kuşadası rotasında işim var. O nedenle akşama kadar yokum. Akşam İzmir'e dönünce 10 km. yürüme planım var. Sorularınız olursa gece cevaplama imkanım olacak. Sizlere bol kazançlar diliyorum.   Saygılarımla Aydın Eroğlu Stratejist Finans Yazarı www.borsaanalizci.com Twitter: